Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Dujić, ElmaPD Strilež, Crikvenica1032758539
Dujić, ŽeljkoPD Strilež, Crikvenica1033759540
Dukarić, FranjoHPD Japetić, Samobor255
Đuretković, IvicaPD Vrlovka, Kamanje1385
Đuretković, MandicaPD Vrlovka, Kamanje1384
Đurin, IvanPK Ivanec, Ivanec1266
Dutković, DarkoPD Bistra, Donja Bistra666515355442
Dutković, SnježanaPD Bistra, Donja Bistra665516354441
Džalto, AnkicaPK Ivanec, Ivanec1007959
Ećimović, BrankaPD Psunj, Pakrac937654563539426
Ećimović, ZdravkoPD Zanatlija, Osijek904640625543433
Erceg, AnabelaHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1160845665577419
Erceg, DejanHPD Bršljan-Jankovac, Osijek1161846666578420
Erceg, TamaraPD Strilež, Crikvenica736
Erjavec, MirnaHPD MIV, Varaždin1314
Erjavec, RajnaHPD MIV, Varaždin1315
Erjavec, TatjanaHPD MIV, Varaždin1313
Erjavec, ZlatkoHPD MIV, Varaždin1312
Eškinja, IgorPD Opatija, Opatija769
Eškinja, JelenaPD Opatija, Opatija768
Prikazano 20 od 1388 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.