Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Mrakužić, EnaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko140694430137
Mrakužić, ŽeljkoHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko138674231149
Mrakužić, NinaHPD Jastrebarsko, Jastrebarsko139684332158
Kosović, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Horvat Nikšić, BiserkaHPD Stanko Kempny, Zagreb5923232317
Majnarić, Josip +HPD Stanko Kempny, Zagreb3022222218
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Haberle, MiljenkoPD Ericsson Nikola Tesla, Zagreb1183537242096
Prikazano 20 od 1345 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.