Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Tancer, ŽeljkoHPD Priroda PBZ, Zagreb26664283
Schreiner, RonaldPD INA Bjelolasica, Zagreb311010571
Kosović, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Ulipi, BrankoHPD Željezničar, Zagreb3714147638
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Kodžoman, IvicaPD Svilaja, Sinj289911510
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Ivančić, ZlatkoHPD Japetić, Samobor4015161434
Kireta, BrankaHPD Japetić, Samobor4118181545
Smolec, RobertHPD Željezničar, Zagreb4616151699
Muhić, TomislavHPD Zanatlija, Zagreb13345281748103
Belina, JosipaHPD Zagreb-Matica, Zagreb13446291871
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Gorec, ZlatkoPD Dilj gora, Slavonski Brod2956322030
Prikazano 20 od 1345 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.