Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Kristijan, ZdenkoHPD Japetić, Samobor188910191
Margitić, Bernard +HPD Željezničar, Zagreb211112
Pavlin, TomislavHPD Stanko Kempny, Zagreb321212564
Jurić, Vjenceslav +HPD Željezničar, Zagreb4242428
Bajs, DamirHPD Željezničar, Zagreb5771232
Štifter, DraženPD Obruč, Jelenje619192619
Maršanić, MarioPD Obruč, Jelenje7156977072
Kosović, JasnaHPD Zagreb-Matica, Zagreb8121261620
Papac, GordanPD Risnjak, Zagreb944102
Mahović, DamirHPD Zagreb-Matica, Zagreb105455357849
Margitić, AmalijaHPD Željezničar, Zagreb11
Bučar, BoženaHPD Željezničar, Zagreb1225221171
Tesla, BrankoHPD Željezničar, Zagreb13332921
Lakuš, VladimirHPD Željezničar, Zagreb14223814
Polaček, Zvonimir +HPD Željezničar, Zagreb15131329
Brkašić, ZvonimirHPD Željezničar, Zagreb165581133
Materljan, IvanHPD Željezničar, Zagreb1717172127
Popijač, Miroslav +HPD Sisak, Sisak1811111912
Kordić, VladimirHPD Željezničar, Zagreb19202013
Dömötörffy, DarkoHPD Japetić, Samobor202630495390
Prikazano 20 od 1345 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.