Kozarčeva 22, 10000 Zagreb, Hrvatska/Croatia   |   e-mail: hps@hps.hr   |   tel: 01/4823-624, tel/fax: 01/4824-142
Povratak na naslovnicu

Popis obilaznika Hrvatske planinarske obilaznice

U tablici su upisani brojevi dodijeljenih priznanja. Moguće pogreške molimo javite na putovi@hps.hr

Prikaži obilaznike sa
priznanjem
Pretraži po:
Prezime, Ime Društvo Bronca Srebro Zlato Posebno Visoko Najviše
Pavlov, Jasminka
Hajtok, Vesna
Mavrinac, Davor
Valio, MiraDPIOPV Osmica, Karlovac185121123139166234
Murganić, VitomirDPIOPV Osmica, Karlovac186122175150428
Pejša, JosipHPD Ante Bedalov, Kaštel Kambelovac42170108
Hanžek, AnaHPD Belecgrad, Belec353316
Hanžek, StjepanHPD Belecgrad, Belec5750617766
Havoić, VericaHPD Belecgrad, Belec293
Ivić, IlijaHPD Belišće, Belišće801558382322231122
Florijančić, MatkoHPD Belišće, Belišće1318
Andrić, MilaHPD Belišće, Belišće1168850
Matijević, DragoHPD Belišće, Belišće767533381321226201
Rajković, EminaHPD Belišće, Belišće707482360298218124
Sabo, MarijanaHPD Belišće, Belišće782538367305202156
Bošnjak, NadaHPD Belišće, Belišće71348833629118791
Kovač, ZdenkoHPD Belišće, Belišće763525350290188108
Sabo, Marijana 2XHPD Belišće, Belišće1290966696
Blažević, BrankoHPD Bijele stijene, Mrkopalj1329958
Grgurić, HrvojeHPD Bijele stijene, Mrkopalj352
Prikazano 20 od 1377 zapisa.
Prikaži rezultata na stranici.
Objava podataka iz registra dozvoljena je uz uvjet da je naveden izvor podataka i datum preuzimanja.
Copyright 2011 © Hrvatski planinarski savez   |   Web: Sportnet Media d.o.o.